Шановні підприємці Любарщини!!!

Дата: 07.09.2020 10:29

Любарська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості щиро вітає енергійних ініціативних людей,які зуміли організувати свою справу,втілити в життя нові ідеї та проекти. Завдяки широкому спектру діяльності підприємців поповнюється бюджет,створюються робочі місця,змінюється та удосконалюється інфраструктура громади.

З нагоди професійного свята вітаємо всіх підприємців Любарщини та бажаємо невичерпної енергії,натхнення,здійснення задумів,процвітання Ваших справ,стабільності,добра та благополуччя!

Зокрема хочеться привітати Стачука Анатолія Володимировича та Бабкову Ярославу Сергіївну,яких Житомирською обласною службою зайнятості відзначено грамотами,як кращих підприємців Любарщини, та побажати подальшого розвитку на благо громади!