Нещодавно відбулось засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради. На порядок денний виносилось питання важливі для життєдіяльності громади.

1. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна ( земельній ділянці)

по вул. Лесі Українки в смт. Любар гр. Рябчун О.В.

2. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для здійснення

підприємницької  діяльності  по вул. Лесі Українки в смт.Любар  Житомирської області

3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

4. Про зміну поштової адреси об’єктам нерухомого майна ( житловому будинку та  земельній ділянці)

5. Про завершення підготовки об’єктів господарського комплексу Любарської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального сезону 2019/2020 року

6. Про створення аукціонної комісії з продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади

7. Про затвердження плану заходів щодо підвищення ефективності

планування та використання бюджетних коштів

8.Про надання матеріальної допомоги громадянам.

9.Про присвоєння фактичної та поштової адреси об’єкту нерухомого майна (будівля ДАІ та земельній ділянці), який знаходиться на території Любарської селищної ради.

10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого иайна (гаража) гр.. Сікалюк Р.В.

11.Про внесення змін до графіка вивезення твердих побутових відходів на території Любарської селищної ради на 2020 рік.

Члени виконавчого комітету   заслухали  доповіді начальників відділів та керівників установ селищної ради щодо завершення підготовки об’єктів господарського комплексу громади до роботи в осінньо-зимовий  період  та початок опалювального сезону 2020-2021року.

Члени  виконавчого комітету  надали  дозвіл на зрізання аварійних зелених насаджень на теротирії громади, відповідно затверджено акти обстеження зелених насаджень від вересня 2020року.  Начальник відділу економіки та інвестицій   Кришталь Н.В. доповіла присутнім про розроблений грунтовний  план  заходів  щодо підвищення ефективності  планування та використання бюджетних коштів, на виконання рекомендацій  звіту  державного фінансового аудиту бюджету Любарської селищної ради. Також виконавчий комітет прийняв рішення про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям ОТГ відповідно до Програми «Турбота».