День рятівника

Дата: 17.09.2020 15:34

Голова Любарської селищної ради Герасимчук Володимир Миколайович, голова районної ради Кучер Ігор Петрович , заступник голови районної  державної адміністрації Чмирук Андрій Феліксович привітали працівників державної пожежної - рятувальної частини в смт.Любар.

"У цей святковий день, бажаю усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті» - сказав селищний голова Володимир Миколайович.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий внесок у здійснення безпечної життєдіяльності населення та з нагоди професійного свята – Дня рятівника почесні подякиЛюбарської селищної радиоголошено ; Цапку Володимиру Миколайовичумайору служби цивільного захисту,                   Зароднюку Назару Олександровичурядовому служби цивільного захисту,Колтуновському Олександру Васильовичурядовому служби цивільного захисту .

З повагою Любарська селищна рада