Початок навчального курсу з підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів

Дата: 30.09.2020 15:56

Сьогодні, 29 вересня, на базі Центру соціальних служб Любарської селищної ради розпочалося навчання прийомних батьків та батьків-вихователів Чуднівського, Романівського та Любарського районів, з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Навчальний тренінг проводили кваліфіковані фахівці та психологи Житомирського обласного центру соціальних служб. Обговорювали та шукали шляхи вирішення таких важливих внутрішньо-сімейних проблем: нездорова конкуренція; сварки між братами й сестрами; заборони, які вони бувають; причини брехні дітей та інші.