Любарський територіальний центр соціального обслуговування щиро вдячні депутатові

Дата: 02.10.2020 08:35

Колектив Любарського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру вдячність депутату Житомирської обласної ради Сабадашу Ігорю Івановичу зате, що він відгукнувся на наше прохання про допомогу територіальному центрові та виділив кошти для придбання спецодягу соціальним робітникам.           Депутат – це людина, якій довіряють, вірять, ось і ми у своєму виборі не помилились.

Ми пишаємось, що у нас є такий депутат.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших справах. Нехай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів та виборців.