Остання  сесія Любарської селищної  ради

Дата: 05.11.2020 16:39

04.11.2020 під головуванням селищного головиВ.М.Герасимчукавідбулася остання  сесія Любарської селищної  ради даного скликання. Депутати у такому складі зібралися востаннє і цим завершили свою роботу у каденції.

Серед основних питань порядку денного блок питань щодо вступу у засновники та  прийняття у комунальну власність майна та майнових прав цілого ряду установ та будівель, які досі перебували у власності районної ради. Тепер з ліквідацією Любарського району в процесі територіально-адміністративної реформи, більшість приміщень та установ переходять на баланс Любарської селищної  ради.

На завершення сесії виступив селищний голова ,   депутати - висловивши подяку колегам, апарату селищної  ради  за плідну роботу під час каденції.

Також депутати розглянули ряд земельних питань, які попередньо були обговорені на засіданні комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, законності та правопорядку, яка відбулась 30.10.2020 року, та прийняли відповідні рішення.