Любарська селищна територіальна громада

СТОП – насильству над дітьми!

Дата: 30.11.2020 08:57

В рамках проведення в районі Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» та з метою проведення попереджувальної та роз’яснювальної роботи щодо недопущення вчинення насилля 27 листопада 2020 року службою у справах дітей Любарської селищної ради спільно із ЦСС під час відвідування дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Стрижівського, Липненського та Привітівського старостинських округів із батьками  та дітьми проведено роз’яснювально-профілактичні бесіди з метою недопущення вчинення насильства над дітьми, роз’яснено про їх дії у разі вчинення насильства та роздані інформаційні брошури.

Робота в рамках проведення акції «16 днів проти насильства» продовжується та триватиме до 10 грудня 2020 року.