Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 01.12.2020 11:39

Продовжується шістнадцятиденний період кампанії Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» і 30 листопада 2020 рокуслужбою у справах дітей Любарської селищної ради організовано та проведено профілактичну лекцію з дітьми із числа учнів Любарського професійного ліцею. Інформаційно-просвітницька роботаспеціалістами служби у справах дітей Любарської селищної ради була направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля і шляхи його подолання.

В процесі бесідиучням були роздані буклети та брошури з інформацією про види насильства, як уберегти себе і захистити інших від насилля, куди потрібно звертатися за допомогою у разі вчинення будь-якого із видів насильства.

Наприкінці зустрічі неповнолітнім слухачам було наголошено, що тільки разом ми можемо протистояти та подолати насильство!