Найкращі інвестиції – це безпека та комфорт наших школярів

Дата: 09.12.2020 09:36

8 грудня 2020 р в рамках державної програми «Шкільний автобус» для територіальних громад головою Житомирської обласної державної адміністрації ВіталіємБунечко були вручені ключі від 16 шкільних автобусів марки «Еталон». Вартість одного автобуса 1 млн. 898 тис. грн. Придбані автобуси за рахунок коштів державного бюджету (70% від вартості) та місцевих бюджетів (30%).

Віталій Бунечко зазначив, що нас важлива кожна дитина. І сьогодні відбулось не просто вручення автобусів. Це, перш за все, безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної  освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.

Відділ  освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради теж поповнив свій автобусний парк. Ми впритул наближаємось до повного вирішення питання оновлення автопарку шкільних автобусів. Це дасть можливість забезпечити школярів і вчителів безкоштовним перевезенням.