Любарська селищна територіальна громада

Безпека дітей в осінньо-зимовий період

Дата: 09.12.2020 13:48

08.12.2020 року службою у справах дітей Любарської селищної ради організовано черговий профілактичний виїзд спільно із рятувальниками Державної пожежно-рятувальної частини смт. Любар та фахівцем центру соціальних службз метою профілактики нещасних випадків із дітьми та обізнаності батьків, дітей у разі виникнення пожежі. Відвідано сім’ї, діти яких перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Мотовилівського старостинського округу.

В ході обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей та сімей здійснено перевірку справності пічного опалення. Батькам та іншим членам сімї проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті у зимовий період, заборони залишати дітей без нагляду та роздано пам’ятки, інформаційні брошури: «АБЕТКА безпеки для дітей: «Бережи себе малюк!» та «Безпечна новорічна ялинка».

Робота в цьому напрямку продовжується та буде тривати до лютого місяця 2021 року.