Засідання виконавчого комітету

Дата: 10.12.2020 13:25

09.12. 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради. На порядок денний виносилось питання важливі для життєдіяльності громади.

1. Про надання дозволу на виготовлення та встановлення дорожного знаку.

2.  Про затвердження списку соціальних опікунів над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

3. Про встановлення опіки над Дорош Анастасією Анатоліївною.

4. Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Любарської селищної ради та її складу у новій редакції.

5. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (нежитлове приміщення).

6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (земельна ділянка).

7. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна (заклади освіти) Любарської селищної ради.

8. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають кронуванню.

9. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

10. Про надання  одноразової адресної грошової допомоги.

11. Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які у 2020 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання , наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

12. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо встановлення факту визнання майна безхазяйним або відумерлою спадщиною.