Любарська селищна територіальна громада

ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ ТРИВАЄ…

Дата: 15.12.2020 09:21

Згідно Конвенції ООН про права дитини держава повинна забезпечувати захист дитини, яка позбавленасім'ї, надаючи відповідну альтернативу сімейному піклуванню. Однією з форм тимчасового влаштування, яка здійснює такий захист, є патронатна родина.

Патронатна форма виховання дітей – відносно нова форма допомоги дітям, які з різних причин тимчасово не можуть проживати в біологічній родині. Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга сімейного патронату набуває щебільшої актуальності, адже це чудова альтернатива перебуванню дитини в інтернатних закладах.

Патронат над дитиною – це комплексна професійна послуга, щопередбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Працівниками служби у справах дітей Любарської селищної ради проводиться робота щодо реалізації патронатного виховання дітей на  території селищної ради. Серед населення та старостинських округів розповсюджуються інформаційні буклети, листівки. В ході бесіди люди отримують вичерпну інформацію щодо мети тимчасового влаштування, вимог до кандидатів у патронатні вихователі, дітей, які потребують даної послуги та грошового забезпечення.

Всіх, хто має бажання більш детально  дізнатися про послугу патронату, вимоги до кандидатів, фінансову підтримку патронатних сімей, Вас чекають в службі у справах дітей Любарської селищної ради, щознаходиться за адресою:вул. Незалежності, 55, смт. Любар (приміщенняуправлінняпраці, соціальної, сімейноїполітикиЛюбарської РДА), або за телефоном (04147) 2-30-03