Фото без опису   За сприяння народного депутата України С.В. Кузьміних при формуванні об’єктів, які виконувались за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2020 році був включений об’єкт на проведення капітального ремонту приміщень харчоблоку в Любарському закладі дошкільної освіти на суму 400.0 тис.грн.

На передодні Нового 2021 року відбулось відкриття відремонтованого харчоблоку. На святкове дійство  працівники  колективу дитячого закладу запросили нашого депутата Сергія Володимировича Кузьміних, селищного голову Володимира Миколайовича Герасимчука, керівника апарату Любарської районної державної адміністрації  Андрія Феліксовича Чмирука.

В знак великої вдячності гостям вручили запашні короваї.

Тож приємного смаку та веселих свят нашій дітворі!