Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Юрівського навчально – виховного комплексу Любарської селищної ради, який знаходиться за адресою: Житомирська  область, Любарський район, село Юрівка, вулиця Шкільна, будинок 11.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним  вимогам:

бути громадянином України;

вільно володіти державною мовою;

мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

мати стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) з додатком;

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

8)мотиваційний лист, складений у довільній формі;

9)документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційних веб-сайтах Любарської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради за адресою: Житомирська обл., Любарський р-н, смт. Любар, вул. Незалежності, 15, каб.1,4.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі  Данилко Ольга Миколаївна, адреса електронної пошти: osvita.lub@ukr.net.