Любарська селищна територіальна громада

Відкривай власну молочну ферму- стань господарем свого життя !

Дата: 04.02.2021 15:34

По всій Україні села починають пустувати, молодь виїжджає за кордон. Це проблема, однак і можливість почати розвивати фермерство в Україні

Сімейні Молочні Ферми  – це перший інвестиційний проект в Україні, що розвиває індустрію сімейного молочного фермерства. Він інвестує в сімейні господарства, які хочуть розпочати молочне фермерство, допомагає знайти їм фінансування, закупити корів і обладнання та налагодити співпрацю з молокозаводами, які будуть викуповувати у фермерів молоко.

Першою ластівкою на території Любарської селищної ради буде сімейна молочна ферма у с. Великих Деревичах.  Власники ОСГ підписали попередню угоду з компанією «Укрмілкінвеств» про створення сімейної молочної ферми. Згідно якої в найближчий час  власник сімейної ферми буде продавати цільне молоко за ціною на 1 грн. більшу від ціни молокозаводу для населення, а також безоплатно отримає від компанії танк-охолоджувач та аналізатор молока.