ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 05.02.2021 15:01

Штат Любарської селищної ради поповнився 24 посадовими особами – адміністраторами ЦНАПу. Необхідність таких нововведень зумовлена проведенням реорганізації управління праці, соціальної та сімейної політики Любарської районної державної адміністрації.

Відтепер прийом документів від жителів на оформлення різного роду допомог, пільг, субсидій та інших питань соціального характеру будуть проводити новопризначені особи в населених пунктах територіальної громади.

З метою вивчення правової бази, інших нормативних документів, організації підключення програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»  05 лютого 2021 року, було проведено навчальний семінар за участю спеціалістів управління праці, соціальної та сімейної політики та фахівців ЦНАПу  Любарської селищної ради .