Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 10.02.2021 13:51

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Розробник проекту –  бухгалтерський відділ КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Любарської селищної ради  оприлюднюється проект рішення сесії Любарської селищної ради «Про затвердження Положення про платні послуги КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області та тарифів на платні послуги в КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області у 2021 році» з аналізом його регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань в місячний термін розробником проекту (з 10.02.2021р. по 10.03.2021р.) – бухгалтерський відділом КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області» (поштова адреса: 13133, Житомирська область, с. Ст. Любар, вул.. Медична,5 тел. 0987876528, електронна адреса: marinagucalo1986@gmail.com

Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці  Любарської селищної ради -  https://lubarska-gromada.gov.ua/regulyatorni-akti-10-04-00-24-01-2018/