Онлайн-семінар «Роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів»

Дата: 11.02.2021 16:46

11 лютого 2021 р. в актовому залі Любарської селищної ради відбувся онлайн-семінар «Роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів».

Учасникам наради були обговоренні наступні питання:

• Про порядок видачі ветеринарного паспорта пасіки. Рекомендації щодо проведення заходів при підозрі отруєння бджіл пестицидами.
  • Про заходи з недопущення отруєння бджіл в період цвітіння медоносних рослин.
  • Про механізм співпраці Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації з сільськими, селищними, міськими територіальними громадами у питаннях реалізації аграрної політики, земельних відносин та сільського розвитку.