Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 16:36

15 лютого для сотень сімей наших співвітчизників є пам’ятним днем. Адже в цей день 1989 р. солдати, на долю яких випало пізнати весь біль і жах війни в Афганістані перетнули афгансько-узбецький кордон і згодом повернулися додому. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
   Сьогодні, в приміщенні Любарського районного будинку культури відбувся урочистий захід на честь вшанування ветеранів війни в Афганістані. Окрім різноманітних концертних номерів, до програми заходу було включено нагородження ветеранів Афганської війни та покладання квітів до пам’ятника їх загиблим побратимам, нашим землякам, які віддали своє життя в тій страшній війні.
   Також в ході заходу неодноразово було згадано героїв, що віддали своє життя захищаючи нас з вами на сході України, покладено квіти до меморіальних знаків загиблим героям АТО.