Захід з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 15:17

Події, що відбувалися 7 років тому в центрі столиці сколихнули всі регіони нашої країни. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20.  Усі вони увійшли в історію нашої країни як борці за українську Незалежність – Герої Небесної Сотні. Щороку в ці дні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, адже ці люди боролися за кожного з нас, за гідне життя всіх громадян України. Ті хто бачив на власні очі, приймав безпосередню участь в Революції Гідності ніколи не забудуть ці події. Багато з них після того пішли захищати Україну на сході. Тож найменше, що ми можемо зробити це пам’ятати наших Героїв, не тільки в ці дні, а повсякчас. Тому що саме ці люди віддали за Україну найбільшу ціну – своє життя і здоров’я.

Сьогодні, 19 лютого в Любарі відбувся захід з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Окрім покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні і Героям АТО, були нагороджені за виявлений героїзм в зоні бойових дій на сході України Медалями за оборону рідної держави :
1. Полторакін Віктор Олександрович, військовий комісар Любарського РТЦК та СП;

2. Бузон Анатолій Васильович;

3. Нечипорук Артур Юрійович;

4. Лаврук Віктор Вікторович;

5. Годованець Євген Михайлович.