Любарська селищна рада інформує : введення в Житомирській області карантинних обмежень «червоної зони»

Дата: 02.03.2021 08:54

01 березня, відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

За результатами засідання комісії було прийняте відповідне рішення про введення в Житомирській області карантинних обмежень «червоної зони». Так, необхідність посилення карантину зумовлена стрімким збільшенням рівня захворюваності жителів області на СОVID-19.

Як повідомив під час щотижневого брифінгу Віталій Бунечко, протягом минулого тижня коронавірусну інфекцію виявили у  2716 жителів Житомирщини.

Тому від 03 березня 2021 року на Житомирщині почнуть діяти карантинні обмеження, які діяли під час жорсткого карантину в січні.

Буде заборонено:

• діяльність закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та обслуговування на виніс);
  •  роботу торгівельно-розважальних центрів та інших розважальних закладів – кінотеатрів, театрів тощо;
  •  діяльність закладів освіти (окрім дитячих садків і початкових класів у школах);
  •  роботу непродовольчих ринків та магазинів, спортивних залів, басейнів, фітнес-центрів.