(Інфографіка з сайту Житомирської ОДА)

Обласний лабораторний центр повідомляє, що у Житомирській області зареєстровано вже 52 854 підтверджених випадки COVID-19. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 04.03.2021 (за минулу добу – 03 березня) зареєстровано 888 нових лабораторно підтверджених випадків.

• Всього випадків (з наростаючим  підсумком) – 52854
  •  Померло (всього) – 862
  •   Всього одужало – 44948
  •  Активні хворі – 7044

В ОДА з посиланням на дані обласного лабораторного центру надали інформацію про 11 нових летальних випадків, зафіксованих минулої доби (3-го березня). Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:

79-річна жителька Попільнянського району;

50-річна жителька Баранівського району;

84-річна жителька міста Коростень;

66-річний житель Андрушівського району;

двоє чоловіків віком 33 та 85 років та 82-річна жінка — жителі міста Житомир;

70-річний чоловік та 68-річна жінка — жителі міста Малин;

54-річний житель міста Новоград-Волинський;

71-річна жителька Новоград-Волинського району.

За даними міністра охорони здоров’я Максима Степанова, за підсумками минулої доби, Житомирська область стала лідером за кількістю нововиявлених випадків COVID-19. «За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м.Києві (868), Житомирській (888), Вінницькій (827), Івано-Франківській (776), Закарпатській (679) та Чернівецькій (626) областях», – йдеться у дописі Степанова.

Нагадуємо, що від 03 березня Житомирщина віднесена до червоної зони епідемічної небезпеки.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.