Дата: 17.03.2021 14:45

В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Ця стратегія містить плани заходів на найближчі роки за різними напрямками: від забезпечення доступності об’єктів соціальної сфери та транспорту до розширення можливостей отримати освіту та місце роботи. Ініціативи, закладені в Стратегію, враховують потреби усіх без виключення соціальних груп населення, в тому числі, молоді, батьків дітей віком до 6-ти років, дітей та дорослих з інвалідністю, літніх людей.

Наразі стартував процес громадського обговорення проєкту Стратегії. Мета цього етапу – доопрацювати документ, зробити його максимально дієвим та ефективним, таким, що відповідає запиту суспільства та враховує пропозиції всіх зацікавлених сторін.

Ознайомитися з проєктом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору можна на сайті Мінрегіону за посиланням https://bit.ly/2OajTI1

Долучитися  до громадського  обговорення може кожен охочий.

Пропозиції та зауваження приймаються до 24 березня 2021 року

• через онлайн-форму https://cutt.ly/vzncCfo
  • на електронну пошту: filonychkv@minregion.gov.ua
  • листом на адресу 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат просторового планування територій та архітектури, Міністерство розвитку громад та територій України.

Також у межах громадських обговорень Нацстратегії відбудеться низка публічних онлайн-зустрічей, які будуть доступні до перегляду для всіх бажаючих.