Виїзний прийом громадян у Стрижівському старостинському окрузі Любарської ОТГ

Дата: 18.03.2021 13:02

18 березня 2021 р. в рамках реалізації проекту "Програма "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство" начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом громадян в Стрижівському старостинському окрузі Любарської ОТГ.

Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі питання:

- Порядок оформлення спадщини;

- Щодо реєстрації місця проживання;

- Щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

Фахівець бюро розглянула кожне питання, а також пояснила громадянам правовий механізм вирішення проблеми. Додатково був проведений семінар для працівників Стрижівського старостинського округу Любарської ОТГ на тему: "Як реалізувати своє право на земельну ділянку? В які органи потрібно звертатись для виділення земельної ділянки?"

Під час заходу фахівець бюро детально зупинилася на реалізації програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство", а також на проблемних питаннях при реєстрації права власності на земельну ділянку.