Любарська селищна рада інформує : проведення робіт з благоустрою в с. Глезне

Дата: 30.03.2021 10:28

Весняна пора сприяє активізації проведення робіт із благоустрою населених пунктів. Наразі маємо гарні результати від проведення таких робіт. Як повідомляє староста Глезненського старостинського округу Мельник Сергій Леонідович, 20 та 27 березня жителі с. Глезне (52 та 34 особи) займалися упорядкуванням дороги Глезне-Борушківці та території біля сільського кладовища. Зібрались небайдужі, активні жителі села, які хочуть бачити свій населений пункт охайним і квітучим.

В результаті було заготовлено 40 м³ дров для потреб дошкільного навчального закладу та 5 м³ - для сільського будинку культури.

Запрошуємо інші населені пункти долучитися до робіт з упорядкування території. Не будьте осторонь, охайність і чистота населених пунктів залежить від кожного з нас!