Любарська селищна рада інформує : проведення робіт з благоустрою в с. В. Деревичі

Дата: 01.04.2021 16:45

З настанням весняної пори в старостинських округах Любарської селищної територіальної громади активно продовжують проводити заходи з благоустрою.

Як повідомляє староста Великодеревичівського старостинського округу - Демченко Валерій Леонідович, нещодавно активні жителі села В. Деревичі (більше 40 осіб), проводили роботи з покращення благоустрою на кладовищі. Додатково був зроблений ремонт ритуальної площадки і висаджено 40 туй.

Дякуємо всім учасникам за їх нелегку працю, розуміння важливості проведення подібних заходів і небайдужість до життя рідного села!

Запрошуємо інші населені пункти долучитися до робіт з упорядкування території. Не будьте осторонь, пам’ятайте, що охайність і чистота населених пунктів залежить від кожного з нас!