«Житомирщина туристична» : створюємо туристичний логотип нашої області разом!

Дата: 02.04.2021 09:08

Житомирщина – мальовничий край, у якому є все, аби стати відомою туристичною атракцією. На території області знаходяться різноманітні природні об’єкти, історико-культурні комплекси, унікальні музеї, парки та заказники.

Для того, щоб ідентифікувати Житомирщину туристичну на тлі інших областей України, вона повинна мати свою туристичну айдентику.

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації запрошує усіх стати співавторами з написання технічних умов для розробки постійного туристичного логотипу Житомирської області.

Головна умова подачі своєї ідеї – написати з чим асоціюється Житомирщина, що має бути зображено на логотипі та чому, яке гасло буде якнайкраще характеризувати Житомирську область.

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації чекає на пропозиції від жителів області, які можна надіслати на електронну адресу dkms@kmsdep.zht.gov.ua з відміткою «Житомирщина туристична».

Останній термін подачі пропозицій – 16 квітня 2021 року.

Житомирська ОДА