З метою забезпечення населення Житомирської області в достатній кількості компонентів крові
комунальним некомерційним підприємством «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради 01 квітня 2021 року було здійснено заготовлення крові у Любарській територіальній громаді.

Донорами стали 40 жителів населених пунктів нашої громади. Приклад у цій благородній справі показав селищний голова Герасимчук В.М. та депутати селищної ради Мельник Г.В., Годованець С.М., Бузон А.В., Сушицький М.Т., староста Глезненського округу Мельник С.Л. та Великоволицького – Білоус Л.В., адміністратор Столовнік О. М. та начальник Відділу економічного розвитку та інвестицій  Коржук О.В.

Особливу подяку висловлюємо головному лікарю КНП «Любарська лікарня» Рудніцькому Я.Л.   за створення комфортних умов для організації процесу  забору крові,  медичним працівникам, які також здали кров для потреб населення. Це Висоцька Т.В., Біленька О.І., Юхимчук І.О., Сиротенко Л.П., Поліщук К.Г., Канчура І.А., Грищук Т.І.

З великим розумінням до поставленого завдання віднісся Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради (начальник Остропольська Н.А.), а також педагогічні працівники  Шкурлатівський Л.А., Фесько З.А., Жалюк В.В., Грудова Л.І., Шеремета М.Ю., Вознюк В.В., Токар Р.М., Тимончук А.В., Ігнатюк В.І., Павлюк Я.Р., Виглядовська Г.М., Кошелюк О.М. Крім того, було надано автобуси для підвезення людей із населених пунктів.

Активну позицію зайняли воїни АТО Попов В.О., Гарбузюк І.В., Селезньов Р.Є., Нечипорук Л.І., Яцков П.І.

Висловлюємо вдячність небайдужим жителям територіальної громади Біленькій Т.Г., Вакулі З.О., Літаренку О.В., Сковлюк Л.І., Козину С.В., Гнатишину В.В., Гуцало В.А.

Низький уклін Вам, добрі люди! Бажаємо всім міцного здоров’я та мирного неба.