13.04.2021 р. у Любарському РТЦК та СП відбулась чергова відправка на строкову військову службу

Дата: 14.04.2021 13:24

13.04.2021 року у Любарському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась чергова відправка на строкову військову службу. Поліщук Богдан із села Мала Деревичка поповнить ряди Прикордонної служби України. Провести Богдана прийшли його найрідніші люди  - батьки, яким слід низько вклонитися за виховання справжнього чоловіка, який не злякався отриманої повістки, а з гідністю йде виконувати свій конституційний обов’язок.

Ще двоє юнаків Собко Павло з Мотовилівки та Сінькевич Володимир з  Стрижівки також мають намір  стати військовими та планують цьогоріч вступати до Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, тому сьогодні вони пройдуть контроль медичний огляд.

Бажаємо юнакам удачі, здійснення їхньої мрії стати справжніми воїнами, а  Богдану  - легкої служби і швидкого повернення додому.