Дата: 05.04.2021 13:36

05 квітня у Любарському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась перша відправка призовників на строкову військову службу. Ще троє юнаків з Любарщини Марцун Віктор з с.Громада, Тіпальчук Богдан з с.Юрівка та Макуха Назар з с.Горопаї  поповнять ряди української армії.

У заходах взяли участь представники селищної ради, особовий склад РТЦК та СП, рідні та друзі. До присутніх звернувся голова селищної ради Володимир Герасимчук та ТВО військового комісара капітан Сергій Хитонін, який наголосив на конституційному обов’язку – захисті Вітчизни, побажав хлопцям легкої служби та гідно нести звання військовослужбовця.

Разом з тим Любарський РТЦК нагадує, що Верховна Рада ухвалила закон, який посилює адміністративну та кримінальну відповідальність громадян та посадових осіб за порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу та мобілізацію, в тому числі за ухилення від проходження строкової військової служби.