Напередодні Великодніх свят Мінсоцполітики звернулося до представників бізнесу з пропозицією приєднатися до ініціативи „Великодній кошик”, мета якої - забезпечити продуктовими наборами одиноких людей похилого віку, малозабезпечені сім’ї, людей з інвалідністю, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та інших людей з вразливих соціальних груп.

В той час, як вся країна проходить випробування вірусом та карантинними обмеженнями, кожен з нас складає своєрідний іспит на людяність. Доброта не йде на карантин, а заклик „Допоможи ближньому” перетворюється на конкретні дії.

Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей, соціально відповідального бізнесу та волонтерів: якщо ви маєте можливість та бажання подарувати свято людям, долучайтеся до благодійної ініціативи „Великодній кошик”!

Долучитися можна за допомогою сервісу платформи „Допомога поруч” https://dopomoga.msp.gov.ua , яка створена Мінсоцполітики саме для координації дій з надання допомоги вразливим верствам населення.

На платформі можна знайти інформацію про кількість людей, а це, в першу чергу, одинокі громадяни похилого віку, одиноко проживаючі особи з інвалідністю, неповні сім’ї з дітьми до 14 років, які потребують допомоги в кожній області, а також контактні дані відповідальних осіб, які допоможуть організувати адресну доставку „кошиків” у конкретному регіоні.

Міністерство соціальної політики України