Для України важливо, щоб громадяни країни виконували карантинні обмеження, введені через поширення коронавірусної інфекції. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Що до введення жорстких обмежень на великодні та травневі свята, глава МОЗ сказав, що в цей період буде діяти «особливий режим».

«Ми будемо просити громадян, щоб обмежували контакти за можливості, великі скупчення людей», – зазначив Максим Степанов.

Він додав, що в Києві та загалом в Україні видно позитивну динаміку.

За минулу добу в Україні було зафіксовано 10 282 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадуємо, що з 24 лютого 2021 року на всій території України діє адаптивний карантин. А з 03 березня на Житомирщині діє червоний рівень епідемічної небезпеки.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте відповідальними – збережіть життя!