В рамках реалізації проекту "Програма "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство" був здійсненний виїзний прийом громадян в Мотовилівському старостинському окрузі Любарської ОТГ

Дата: 20.04.2021 16:48

19 квітня 2021 р. в рамках реалізації проекту "Програма "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство" начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом громадян в Мотовилівському старостинському окрузі Любарської ОТГ.

2-х Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі питання:

- щодо отримання грошової допомоги до 5 травня УБД;

- спадкування за заповітом.

Кожне питання було розглянуто, фахівець пояснила громадянам правовий механізм вирішення проблеми, а ще додатково провела семінар для працівників Мотовилівського старостинського округу Любарської ОТГ на тему: "Як реалізувати своє право на земельну ділянку? В які органи потрібно звертатись для виділення земельної ділянки?"