Відслужив строкову – йду на контракт!

Дата: 21.04.2021 16:49

Звільнившись зі строкової служби, сьогодні до Любарського РТЦК та СП прибув Прокопчук Роман з села Житинці.

Роман позитивний, сповнений енергії юнак. Про строкову службу згадує з гордістю і радістю. За період служби побував у військових частинах Львівщини та Харківщини. Додому повертався вже з міста Кам’янець-Подільський на Хмельниччині. Військова служба припала хлопцю до душі, відчув, що бути військовослужбовцем – це його покликання, мріє стати десантником. Тому Роман вже готує усі необхідні документи для підписання першого контракту, та невдовзі поповнить склад славнозвісної 95 ОДШБр. З цієї нагоди інструктор відділення рекрутингу та комплектування старший солдат Віталій Кирилюк вручив Роману рюкзак, ручку та агітаційний матеріал.

Бажаємо Роману здійснення планів та мрій, сповна реалізувати свій потенціал, здобути досвід у військовій сфері та бути гідним представником Любарщини у славних десантних рядах!