Про срокову службу – лише з позитивом!

Дата: 30.04.2021 10:16

Сьогодні до Любарського РТЦК та СП прибув старший солдат Тишківський Максим з села Мотовилівка. Ще декілька днів тому, він був строковиком, а сьогодні з’явився для постановки на військовий облік у зв’язку з демобілізацією. Про строкову службу згадує з позитивом і радістю, каже, що нi на мить не жалкує про  час проведений у Збройних Силах України. Прекрасне враження залишилось у хлопця від місця служби – у смт. Чорноморське Одеської області, адже служба проходила майже на березі моря. Для Максима час промайнув швидко, і  мама з гордістю зустріла свого змужнілого і загартованого сина. Дякуємо їй, що виховала справжнього чоловіка та надійну опору для себе і всієї країни. Бажаємо їм міцного здоров’я, злагоди у родині і мирного неба!