Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного актa

Дата: 05.05.2021 08:49

Повідомлення

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному  сайті Любарської селищної ради в розділі документи - регуляторні акти.

Усі зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються виконавчим комітетом  Любарської селищної ради протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта в письмовому вигляді за адресою: смт.Любар вул. Незалежності,38, або на електронну пошту: Liubar.hromada@qmail.com