Шановні ветерани! Дорогі жителі громади!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу рідного краю.

Земний уклін Вам, дорогі ветерани за мужність, стійкість та відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення.

Щиро дякуємо Вам  за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі  повняться достатком!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою,

селищний голова                                                              Володимир Герасимчук