Робочий візит служби у правах дітей Любарської селищної ради до Мотовилівського, Пединківського, Стрижівського старостинських округів

Дата: 13.05.2021 15:47

12.05.2021 року  спеціалістами служби у справах дітей Любарської селищної ради було здійснено відвідування сімей опікунів/піклувальників на вихованні яких, перебувають діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

В ході проведення рейду, із опікунами, згідно норм чинного законодавства у сфері захисту прав дітей, проведено роз’яснювальну бесіду щодо належного виконання опікунських обов’язків, створення сприятливих умов для виховання, навчання, розвитку підопічних, дотримання законних прав та інтересів дітей у процесі виховання, навчання.

Також спеціалістами служби у справах дітей було додатково наголошено про необхідність дотримання протиепідемічних заходів з метою  попередження захворювання СOVID–19 серед опікунів/піклувальників та їх підопічних дітей.

Джерело: Служба у справах дітей Любарської селищної ради