Хрещений - чудовий приклад для похресника!

Дата: 18.05.2021 15:57

Сьогодні повернувся додому зі строкової служби та прибув для постановки на військовий облік ще один юнак – Калугін Максим з Любара. Коли до Любарського РТЦК та СП прибувають такі хлопці, завжди переповнює гордість і радість, що маємо справжніх захисників для нашої країни. Служив Максим у військовій частині поблизу Львова на посаді оператора- електрика. Строкова служба справила на хлопця найкращі враження, адже служив на Яворівському полігоні, де часто відбуваються міжнародні миротворчі навчання. Тому в ході служби мав можливість спілкуватись з військовослужбовцями інших країн, найчастіше зі США та Канади, ділились досвідом та враженнями. Особливе враження залишилось від гідного матеріального забезпечення та харчування строковиків. Під час служби юнак зарекомендував себе з найкращої сторони, тому за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службового обов’язку, зразкову військову дисципліну у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки нагороджений  грамотою командира військової частини. Командування неодноразово пропонувало продовжити службу за контрактом і Максим був би не проти. Але дома у Любарі його чекала дружня родина, а особливо мама Олександра та маленький похресник Олександр, для яких час півторарічного чекання  тривав досить довго, на відміну від Максима, для якого час промайнув досить швидко. Маленький Сашко дуже тішиться поверненням свого хрещеного, який  є для нього справжнім воїном та захисником і на якого він хоче бути схожим у майбутньому. А сам Максим після відпочинку вдома не виключає можливість продовжити військову кар’єру та підписати контракт із ЗСУ.

Бажаємо цій гарній  родині злагоди та миру, а Максиму здійснення планів, мрій та світлого майбутнього!

Джерело: Любарський РТЦК та СП