Територіальна оборона є невід’ємною складовою комплексу заходів щодо забезпечення територіальної цілісності та недоторканності держави. Але коли ми говоримо про територіальну оборону, перш за все ми маємо на увазі  людей, які складають її основу, тих, хто безпосередньо готовий стати на захист рідної землі та тих, хто здійснює керівництво цією складовою Збройних Сил України. Вже не один рік відповідальною особою за територіальну оборону у Любарському РТЦК та СП є заступник військового комісара з ТрО майор Андрій Куприненко - людина, яка не лише з підручників, нормативних актів та знань здобутих під час навчання у військовому інституті може розказати іншим про те, як здійснювати оборону держави. Андрій Миколайович справжній бойовий офіцер, який у складі легендарної 95-ї бригади Десантно-Штурмових військ пройшов найгарячіші точки бойових дій на Сході у 2014 році. Здобутий на війні досвід, Андрій неодноразово передавав військовозобов’язаним під час проведення єдиних стрілецьких днів та зборових заходів, визначальними серед яких були збори з територіальної оборони в с.Скарглівка Бердичівського району у вересні 2018 року та у м.Овруч у вересні 2020 року, за підсумками яких майор Куприненко був відзначеий подякою оперативного командування «Північ» та нагороджений грамотою Командувача Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Сирського. Ці нагороди є свідченням компетентності, професіоналізму та старанності Андрія Миколайовича при виконанні своїх службових обов’язків. І нині Андрій Куприненко перебуває у м.Прилуки Чернігівської області, де проходять збори територіальної оборони. Бажаємо йому плідного та результативного проведення навчань, бути прикладом воїна Тро для військовозобов’язаних, які беруть участь у зборових заходах та достойним представником  Любарського РТЦК та СП на півночі країни!

Джерело: Любарський РТЦК та СП