Виїзний прийом громадян в Мотовилівському старостинському окрузі Любарської ТГ начальника відділу "Любарське бюро правової допомоги"

Дата: 19.05.2021 10:53

18 травня 2021 р. в рамках реалізації проекту "Програма "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство" начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Костянтинівна Зубко здійснила виїзний прийом громадян в Мотовилівському старостинському окрузі Любарської ТГ.

Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі питання:

- щодо сплати судового збору.

- щодо оформлення права на спадщину.

- зняття арешту з нерухомого майна.

Кожне питання фахівець розглянула та пояснила громадянам правовий механізм вирішення проблеми.

Для працівників Мотовилівського старостинського округу Любарської ТГ Олена Костянтинівна провела семінар на тему: "Як реалізувати своє право на земельну ділянку? В які органи потрібно звертатись для виділення земельної ділянки?"

Також під час виїзного прийому провела лекцію для учнів 7-9 класів Малобраталівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на тему: "Що таке булінг? Які його види? Яка відповідальність передбачена до осіб за вчинення булінгу?"