Буду прикладом для сина!

Дата: 25.05.2021 14:43

Повернувся до рідної домівки зі строкової служби Нечипорук Сергій з с.Коваленки. Строкову службу він проходив у військовій частині Збройних Сил України на Запоріжжі у артилерії. Цілком залишився задоволеним умовами служби, про  проведений на строковій службі час зовсім не жалкує, навпаки це новий досвід, враження та перспективи. На запитання, чи не мав бажання продовжити військову службу за контрактом, відповів, що така думка була, адже у Сергія є чудовий приклад - брат з яким вони двійнята – Олександр, що служить за контрактом у одній з частин на Львівщині. Проте наразі у Сергія інші плани, у нього народився маленький син, тому він хоче більше часу присвятити його вихованню і  буде для нього прикладом справжнього воїна та громадянина України, який сумлінно виконав свій конституційний обов’язок.

Любарський РТЦК та СП