Зустріч селищного голови з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Дата: 26.05.2021 10:52

Склалася гарна традиція проводити зустрічі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які закінчили 11 клас з керівництвом селищної ради.

Сьогодні троє дітей – Колесніков Дмитро, Лозовий Антон та Приймак Ліана зустрілися з селищним головою Володимиром Герасимчуком та його заступниками, які побажали дітям міцного здоров’я, гарної долі, здійснення всіх мрій і бажань.

В цей же день, діти у супроводі начальника служби у справах дітей Ющенко Л.Л., відправилися до Житомирської районної державної адміністрації, з метою зустрічі їх з керівництвом районну.