На підставі законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про затвердження Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року», наказу МОЗ від 07.08.2015 року № 494 «Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я», наказом МОЗ України від 21.01.2013 року № 41 «Про надання паліативної допомоги в Україні», Програми «Розвиток паліативної допомоги Любарської селищної ради на 2021-2023 роки, затвердженої п’ятою сесією Любарської селищної ради від 24.02.2021 р № 151 та для розвитку надання паліативної допомоги хворим  Любарської селищної територіальної громади, відділ соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров’я Любарської селищної ради  повідомляє про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єкта господарювання, який буде здійснювати відпуск наркотичних препаратів на підставі виписаних рецептів закладами охорони здоров’я до 31.12.2021 р. в межах визначеної суми коштів мешканцям громади.

Умови участі суб’єктів господарювання:

  • аптечні заклади повинні бути розташовані на території Любарської селищної територіальної громади;
  • обов’язкова наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
  • бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, але в межах кошторисних призначень селищного бюджету територіальної громади на вказану ціль;
  • забезпечувати щоденний контроль виконання договору;
  • ціни на препарати  повинні бути в межах референтних, затверджених наказом міністерства охорони здоров’я.

Перелік документів, які необхідно подати:

  • лист-пропозиція на ім'я начальника відділу (Любіцька Неоніла Петрівна) про бажання укласти договір про відшкодування вартості наркотичних та психотропних препаратів ;
  • ліцензія на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
  • виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • перелік  препаратів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.01.2020р. та в обов’язковому порядку мають бути внесені до Державного реєстру лікарських засобів.  

    Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни. Документи подавати до 1200 години  27.05.2021р. у відділ  соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров’я Любарської селищної ради (смт. Любар вул. Незалежності, 39, І поверх приміщення Любарської селищної ради).