До уваги власників автотранспорту!

Дата: 13.05.2021 15:26

Рішенням 5 сесії 8 скликання Любарської селищної ради від 24.02.2021 № 154 прийнята Програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування та на міжміських автобусних маршрутах у межах Любарської селищної ради на 2021-2022 рр.

Відділ соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров’я Любарської селищної ради (начальник Любіцька Неоніла Петрівна) ОГОЛОШУЄ прийом документів від перевізників   на виплату компенсацій за перевезення пільгових категорій громадян  на автобусних маршрутах приміських та міжміських маршрутах загального користування в межах Любарської селищної ради.

Всім бажаючим перевізникам прохання подати лист до 27.05.2021р. на ім’я начальника відділу соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров’я Любарської селищної ради про бажання укласти Договір. Перелік необхідних документів вказаний у Програмі