До уваги керівників підприємств,  фізичних осіб – підприємців! Нарахування сум земельного податку

Дата: 02.06.2021 08:20

Бердичівська ДПІ   нагадує, що згідно з п.286.5 ст.286 Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Нагадуємо Вам та просимо нагадати Вашим колегам, щоб уникнути помилок та непорозумінь, запрошуємо завітати  у Зал №3 Бердичівської ДПІ для проведення звірки та одержання податкових повідомлень -  рішень на сплату земельного податку.

Власники земельних ділянок, розташованих у сільській місцевості, можуть одержати податкові повідомлення  - рішення на сплату земельного податку у відповідній сільській раді.

Заздалегідь вдячні за розуміння.

Телефон для довідок в Бердичівській ДПІ:  (04143)   4-12-02

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у