Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення сесії «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Любар»

Дата: 03.06.2021 10:25

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення сесії Любарської селищної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Любар».

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному  сайті Любарської селищної ради в розділі документи - регуляторні акти.

Усі зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта в письмовому вигляді за адресою: смт.Любар вул. Незалежності,39, або на електронну пошту: Liubar.hromada@qmail.com