Фото без опису

   Із метою підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та зміцнення громад в Україні, Європейський Союз підготував нову ініціативу, яка допоможе ветеранам знайти роботу чи розпочати бізнес, реалізувати свій потенціал та бути корисними для своїх громад. Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в компоненті проєкту щодо  розбудови спроможності із започаткування та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для Вашої справи.

 

Якщо Ви  маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант у вигляді закупівлі обладнання  (до 1 000 євро) для Вашої справи для системного запуску бізнесу, або можливість отримати грант у формі закупівлі обладнання (до 2500 євро) для розвитку вже існуючого бізнесу, якщо Ви відповідаєте критеріям участі.

 

Дізнатися більше: https://uabl.org/veteran_grant/

 

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; не отримували грант в попередньому проєкті; жінкам-ветеранкам.

 

Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

 

Заповнити анкету можна за посиланням:

започаткування власного бізнесу — http://bit.ly/СтартБізнесу

розширення бізнесу — http://bit.ly/РозвитокБізнесу

 

Детальна інформація про гранти та вимоги доступна також із анкет за посиланнями вище.

 

Інша важлива інформація:

 

Участь у проєкті безкоштовна.

 

Місце проведення проєкту: уся територія України

 

Бізнес-навчання відбуватиметься у червні 2021 – січні 2022 року (дати проведення узгоджуються).

 

Контактна особа для подачі заявок та детальнішої інформації:

 Михайло Чорний – 0962431089 та Олег Стень – 0987469497.

 

Проєкт впроваджується громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL» за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу. Відібраним учасникам тренінгу зателефонують представники Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу та повідомлять спосіб, місце та точну дату проведення тренінгу.

 

Якщо у Вас виникли питання, можете звернутись на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025 (пн-пт з 10:00 до 17:00) або на електронну пошту IOMVeteranProject@iom.int

 

Дізнатися більше: https://uabl.org/veteran_grant/