04 червня 2021 року в м. Житомир відбувся обласний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей «Дитинство завжди разом з нами» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; які перебувають у складних життєвих обставинах; загиблих Героїв Небесної Сотні; зареєстрованих як внутрішньо переміщенні особи; батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участю в антитерористичній операції та/або операції Об’єднаних сил.

Для участі у заході службою у справах дітей Любарської селищної ради було забезпечено участь 12 дітей. Кількість дітей була обмежена, вікова категорія від 7 до 12 років.

Обласний захід проходив в Шодуарівському парку, літня естрада «Ракушка».

До уваги дітей була підготовлена розважальна програма, а саме:

1. Демонстрація техніки від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області;
  2. Демонстрація техніки від Головного управління Нацполіції в Житомирській області;
  3. «Козацький табір»;
  4. «Етюд племен»;
  5. «На романтичній хвилі» (показ моделей одягу);
  6. Майстер-клас «Краса» і «Літо» (зачіски, дизайн нігтів);
  7. Гала-концерт дитячого телевізійного шоу «Талант є».
  8. Катання на атракціонах;
  9. Пізнавально-екскурсійна програма на набережну річки Тетерів.

Діти залюбки  брали участь у  заході.   Усім дітям, по закінченню свята були вручені солодкі подарунки та ланчбокси.

Більше фотографій дивіться за посиланням: