На території громади було виявлено та знешкоджено 2 боєприпаси часів Другої світової війни

Дата: 15.06.2021 16:00

15.06.2021 року групою піротехнічного розрахунку Головного управління ДСНС України у Житомирській області було знешкоджено два боєприпаси часів Другої світової війни (ручна граната Ф-1 та бронебійний артилерійський снаряд, калібром 75 мм.), які напередодні були знайдені на присадибній ділянці с. Кириївка та у лісосмузі с. Панасівка.

З метою попередження виникнення загрози травмування та інших негативних наслідків, звертаємося до усіх громадян з проханням бути особливо обережними та суворо дотримуватись правил безпеки, при виявленні вибухонебезпечних, або схожих на них предметів, негайно телефонувати за номером -101 чи 102!

Джерело: ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Житомирській області